Перша в цьому році апаратна нарада...

Дата: 11.01.2020 14:26

Сьогодні, в залі засідань міської ради, відбулася перша в цьому році апаратна нарада, яку провів міський голова Василь Підлісний з профільними заступниками, керівниками структурних підрозділів міської ради,  начальниками відділів та виконуючими обов’язки старост старостинських округів Городоцької ОТГ.

Під час наради керівники структурних підрозділів Городоцької міської ради інформували про підсумки роботи за попередній рік, а саме: про кількість відремонтованих водогонів в населених пунктах громади,  про   ремонти дорожнього покриття,  відновлення мереж вуличного освітлення по  сільських населених пунктах громади,  про заготівлю  піщано-сольових сумішей  на зимовий період, про роботу закладів охорони здоров’я та обсяг видатків, які передбачені на 2020 рік.

Учасники наради окреслили плани робіт, які заплановано виконати протягом 2020 року, зокрема: відкриття закладу дошкільної освіти в с.Кузьмин, нове будівництво водопроводів в  сільських населених пунктах, ремонт мереж вуличного освітлення.

По завершенню апаратної наради Василь Підлісний  дав ряд  доручень керівникам структурних підрозділів та керівникам відділів, а їх виконання взяв під особистий контроль.