Вчитель-інноватор. Як розвивається проект «Школа природничого напрямку. Біотехнологія. Фармація. Медицина.»

Дата: 13.01.2020 10:47

Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА), засновником якої є Корпорація «Юрія-Фарм», разом із відділами освіти Городоцької міської та районної рад розпочали цікавий освітній проект «Школа природничого напрямку» (Біотехнологія. Фармація. Медицина.).

Мета проекту - створити унікальне інноваційне середовище для навчання та розвитку молоді, де можна буде вдосконалити творчі здібності, відкрити світ сучасних технологій та інновацій у сфері біотехнологій, а також інших напрямках суспільного життя.

9 – 10 січня 2020 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшла 2-х денна навчальна проектна сесія "Вчитель-інноватор" для вчителів природничих предметів, які будуть брати участь у проекті «Школа природничого напрямку» (Біотехнологія. Фармація. Медицина.).

Під час сесії педагоги ознайомилися з особливостями сучасної позашкільної природничої освіти, вчилися створювати освітній продукт – програму, моделювали портрет сучасного вчителя-інноватора, практикувалися у проведенні протокольних робіт з хімії і біології, ознайомилися з хімічним лабораторним обладнанням та реактивами.

Цікавою була практична робота, а також можливість попрацювати з міжнародними інформаційними ресурсами.

Наступний крок для розвитку проекту «Школа природничого напрямку» (Біотехнології. Фармація. Медицина.) – програма навчання на ІІ семестр, який у школі розпочнеться у лютому місяці.

Щиро дякуємо організаторам та усім учасникам заходу!