Різдвяний передзвін - 2020

Дата: 14.01.2020 17:06

Традиційно, в Різдвяні дні, п’ятий рік поспіль в Городку проходить свято колядок «Різдвяний передзвін». Колядки, щедрівки та віншування для глядачів лунали від хорів релігійних конфесій та творчих колективів громади.

Колядки лунали в цей день особливо урочисто. Вражала їх різноманітність, розмаїття мелодій та щирих віншувань. Усі глядачі, які відвідали свято, отримали масу задоволення.

З прийдешніми святами привітала усіх присутніх виконуюча повноваження  міського голови, секретар міської ради Олена Гріх та вручила усім учасникам заходу подяки за активну участь у культурному житті міста та громади. На завершення усі присутні та учасники виконали коляду «Нова радість стала».