Долучаємось до загальнонаціонального флешмобу "Мости Єднання"

Дата: 16.01.2020 15:52

22 січня – величний день в історії України. Цього дня далекого 1919 року на Софіївській площі у Києві було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

День Соборності - історики називають це свято другим по важливості після Дня Незалежності, його відзначають на усіх рівнях, а молоді українці традиційно влаштовують мости єднання, живі ланцюги та різноманітні флешмоби.

До Дня Соборності України пропонується проведення загальнонаціонального  флешмобу під назвою «МОСТИ ЄДНАННЯ», що полягає у поширенні у соціальних мережах фото громадян держави в національному одязі під хештегом  #мости_єднання

Його мета – показати всім, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей.

Учасником флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії!

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ФЛЕШМОБУ

- одягнути національний костюм

- зробити фотографію або селфі та опублікувати його у Facebook із хештегом #мости_єднання.

Всіх бажаючих просимо надсилати свої фото на електронну адресу: press-gmotg@ukr.net до 31 січня!

Фото, які будуть надіслані на електронну адресу будуть розміщені на офіційному сайті Городоцької громади та на сторінці у Facebook.

Ми всі різні, але разом з тим – ми єдині. І в цьому наша сила.