Шановні жителі громади! Христос хрещається!

Дата: 17.01.2020 15:51

19 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Водохреща (Богоявлення або Йордан) – третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу.

Опівночі вода набуває цілющої сили. Вода, яку освячують на Водохреща не псується впродовж року, лікує різні хвороби та захищає від лиха . Це свято вважається святом оновлення та очищення душі і тіла.

Шановні жителі та гості Городоцької громади, хай третє свято різдвяно-новорічного циклу прийде в кожну домівку. Нехай Всевишній освятить ваші серця миром, щастям, радістю, вірою, надією, любов`ю і здоров'ям. Духовного вам зростання, любові до Бога і до ближнього, мудрості, спокою, порозуміння та тепла! Хай думки кожного з нас будуть світлими, а вчинки – благородними! Нехай цілюща йорданська вода додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ.

З повагою,

міський голова                                           Василь ПІДЛІСНИЙ