Відбувся черговий виїзний прийом громадян

Дата: 21.01.2020 15:21

Сьогодні в Радковицькому старостинському окрузі, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька провела виїзний прийом громадян. Зустріч відбулась за участі депутата Городоцької міської ради Надії Стеньгач та в.о.старости даного старостинського округу Анатолія Панасюка.

На прийом прийшло чимало жителів старостинського округу. Основними питаннями були: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надання  матеріальної допомоги на дороговартісне лікування, освітлення вулиць та інші.

Усі питання взяті на особистий контроль, відповідальним особам наданні доручення для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.