Виїзний прийом в Пільноолексинецькому старостинському окрузі

Дата: 27.01.2020 17:02

Сьогодні, 27 січня 2020 року, відбувся виїзний прийом громадян в адміністративному приміщенні Пільноолексинецького старостинського округу, який  провела секретар Городоцької міської ради Олена Гріх. Також, на зустрічі були присутні депутат міської ради Володимир Куліш та в.о.старости даного старостинського округу Наталія Вовнянко.

В ході прийому порушено ряд  питань, які сьогодні найбільше турбують  мешканців старостинського округу. Зокрема, йшлося про покращення якості мобільного зв’язку, поточний ремонт доріг комунальної власності, надання одноразової матеріальної допомоги на лікування та ін.. Найактуальнішою проблемою, яка турбує жителів округу, стало питання про відсутність лікаря в амбулаторії  загальної практики сімейної медицини.

Під час прийому громадян секретар міської ради Олена Гріх  зауважила, що усі звернення перебуватимуть на її особистому контролі до остаточного вирішення та будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців для подальшої їх реалізації.