Засідання адміністративної комісії

Дата: 03.02.2020 16:55

Відбулось засідання адмінкомісії при виконавчому комітеті Городоцької міської ради. Цього разу було розглянуто 4 адміністративних протоколи. Вела засідання керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька.

В адмінкомісії розглядались справи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме:

– за порушення вимог ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою, а саме – зберігання біля власного подвір’я (землях загального користування) щебеню та будівельних матеріалів);

– за ч.1 ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак, а саме перебування собаки на вулиці без повідка та намордника);

Членами адмінкомісії були прийняті відповідні рішення відповідно до  норм чинного законодавства.