Ремонт доріг, водовідведення - усі ці та інші питання розглядались на виїзних прийомах

Дата: 04.02.2020 16:58

Сьогодні, згідно графіку проведення виїзних прийомів громадян керівництвом Городоцької міської ради відбулись особисті прийоми громадян. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко зустрівся з жителями Лісогірського та Великояромирського старостинських округів.

Жителів Лісогірського старостинського округу найбільше хвилювали питання щодо продовження асфальтування дороги, що веде від міста Городок до центру села Лісогірка, водовідведення та підсипка доріг по вулицях старостинського округу, побудова нової котельні для дитячого садочка, заміна лампочок вуличного освітлення та проведення аналізу води.

Розчистка та ремонт доріг, зміна маршруту шкільного автобуса, земельні питання, плата за транспортування газу, зрізання дерев - усі ці та інші важливі питання піднімалися на зустрічі в Великояромирському старостинському окрузі.

Низку звернень Роман Конюшко спробував вирішити відразу та надав заявникам відповіді та роз’яснення. Окремі ж проблемні питання було передано на доопрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради. Вирішення кожного питання перебуває й на особистому контролі у посадовця.