Увага! Погіршення погодних умов

Дата: 05.02.2020 09:08

У зв’язку з переміщенням активного циклону із південного заходу 5 лютого на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: помірний мокрий сніг, місцями значний, утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 17-22 м/с. Ускладнення погодних умов 5 лютого відповідає I рівню небезпечності (жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушення електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Зважаючи на синоптичний прогноз, управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує учасникам дорожнього руху, що за таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними.

Вкотре нагадуємо водіям про суворе дотримання Правил дорожнього руху.

Будьте пильними за кермом, не здійснюйте різкі маневри, обирайте безпечну швидкість руху, уникайте різкого гальмування, дотримуйтеся інтервалу та дистанції, обережно рухайтеся на спусках і підйомах, не забувайте вмикати ближнє світло фар, протитуманні ліхтарі, користуватися пасками безпеки.

Також просимо водіїв не залишати автотранспорт на проїжджій частині, особливо в нічний час. Це не дає можливості працювати спеціальній техніці та створює перешкоди іншим учасникам дорожнього руху.

Бережіть власне життя та життя своїх рідних!