Виїзні прийоми

Дата: 06.02.2020 16:00

Секретар Городоцької міської ради Олена Гріх провела виїзні прийоми в Жищинецькому та Чорниводському старостинських округах.

У виїзному прийомі взяли участь в.о. старости Микола Мазій, Віктор Пшонко та депутати Городоцької міської ради Микола Асташенко і Людмила Плавуцька .

До секретаря міської ради звернулись жителі Жищинецького старостинського округу з різними питаннями, зокрема: транспортного сполучення, вивіз сміття, опалення будинку культури, надання матеріальної допомоги та ін..

По закінченню прийому, керівництво Городоцької громади та старостинського округу відвідали Жищинецький ліцей з метою ознайомлення з роботою даного навчального закладу.

Одним з найважливіших питань, яке найчастіше задавалось в Чорниводському старостинському окрузі, було питання про капітальний ремонт центральної дороги, що проходить через увесь населений пункт.

За результатами прийому в окремих випадках громадянам Олена Гріх надала відповідні роз’яснення, в інших – доручила начальникам відділів та служб міської ради усунути всі недоліки та допомогти мешканцям у вирішенні їхніх питань.