Справжнє кохання вище всіх земних перешкод

Дата: 14.02.2020 16:29

Уже 12 століть поспіль 14 лютого закохані усього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина. Цей день називається Днем закоханих. Не дивно, адже кожному властиво закохуватися, любити, мати симпатії,  говорити про свої почуття. У цей день багато з них пропонують своїй обранці руку та серце.

Не обійшлося без пропозиції руки та серця і в нашому місті. У День закоханих, Сергій Смик - працівник КП «Городоккомунсервіс» зробив своїй кохані пропозицію, і вона відповіла «ТАК»!!! Вітаємо закоханих!

Сьогодні в центрі нашого міста весело та  людно. За сприяння міської ради, відділ культури, релігії, національностей та туризму організував концертно-розважальний захід, який присвятили Дню закоханих.

Учасники брали участь у інтелектуальних, казкових, романтичних та інших конкурсах. Виступали та співали наші талановиті діти. Всі присутні могли насолодитись не лише романтичною атмосферою, а й гарною музикою та співами.