Гордість для усіх

Дата: 19.02.2020 14:28

Конкурс - захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України-найбільш масовий і значущий захід, спрямований на формування в інтелектуально обдарованої молоді елементів наукового світогляду, оволодіння методами наукового пізнання дійсності, а також на активізацію дослідницького інтересу.

Завершився ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів - членів МАНУ. Завершився складний інтелектуальний марафон написання контрольних робіт і захист наукових досліджень, хвилювання і величезний пласт роботи.

В ІІ етапі конкурсу-захисту взяли участь 9 юних науковців Городоччини, 7 з яких отримали призові місця. Це чудовий результат, результат важкої праці і учасників і їх керівників.

Наші переможці:

- Майструк Олена,  секція  «Української  літератури » 11 клас  Кузьминського ліцею, диплом ІІ ступеня.

-  Татарчук Ірина, секція «Українська мова», 11 клас Городоцького ліцею

№ 1, диплом ІІ ступеня;

- Дорофєєв  Артем,  секція  «Історії  України»  11 клас Великояромирського ліцею – диплом ІІІ ступеня;

- Войткова Алла,  секція  «Біологія людини» , 9 клас  Городоцького ліцею № 1,  диплом ІІІ ступеня;

- Гладка Ірина,  секція «Мистецтвознавства» 10 клас,  Городоцький  ліцей

№ 4, диплом ІІІ ступеня;

- Гнап  Емілія, секція «Математики»  9 клас  Городоцького ліцею № 1, диплом ІІІ ступеня;

- Шимкова Ангеліна, секція «Української  літератури » 11 клас  Городоцького ліцею № 1, диплом ІІІ ступеня;

Вітаємо!!! Бажаємо подальшого наукового злету, досягнення мрій та мети!!!