Наслідки стихії...

Дата: 24.02.2020 16:44

Сьогодні, 24 лютого 2020 року протягом ночі та першої половини дня на території громади спостерігалось погіршення погодних умов. Згідно окремих прогнозів пориви вітру досягали 25м/сек, що викликало обрив ліній електропередач, падіння окремих дерев та гілля, пошкодження покрівель приміщень. Сильний вітер пошкодив лінії електропередач в Кузьминському, Новосвітському, Радковицькому, Остапковецькому, Старопісочнянському старостинських округах. В с.Великий Карабчіїв  пошкоджено  покрівлю адміністративного будинку старостату та повалено дерева, які стали перешкодою руху автотранспорту.

На даний час силами працівників КП «Городоккомунсервіс» та Городоцького РЕМ відновлено енергопостачання усіх населених пунктів ОТГ та ліквідовано наслідки стихії.