Майбутнє дітей. Інновації у навчанні.

Дата: 26.02.2020 13:11

Усі батьки хочуть, щоб навчання для їхньої дитини було цікавим та практичним -  щось більше, ніж звичайні шкільні предмети, адже якісне навчання –  основа для майбутньої професії.

У м.Городок починає свою роботу позашкільний заклад – Школа природничого напрямку (біотехнології, фармації, медицини).

18 лютого відбулося перше заняття у Школі, у якому взяли участь вчителі природничих наук та учні Городоцької громади з 8 по 11 класи.

Під час заняття учні познайомилися,  дізналися про основні моменти галузі біотехнологій, поділилися побажаннями, узгодили графік роботи школи.

Затишна атмосфера сприяла щирому спілкуванню.

Мета даної школи - створити унікальне інноваційне середовище для навчання та розвитку молоді, де можна буде вдосконалити творчі здібності, відкрити світ сучасних технологій та інновацій у сфері біотехнологій, фармації, медицини, а також інших напрямках суспільного життя.

Проект реалізується за підтримки Корпорації «Юрія-Фарм» та ГС «Центр інновацій «Сходи в майбутнє»».