"Гаряча лінія" поліції Городоччини

Дата: 26.02.2020 16:57

З метою надання якісних поліцейських послуг із забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидії злочинності та надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги, в Городоцькому відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області створено цілодобову гарячу лінію за номером телефону 038-51-3-15-40. Шановні жителі Городоцького району, якщо ви стали свідками функціонування незаконних гральних автоматів, автозаправних станцій, а також володієте інформацією про виробництво фальсифікованих алкогольних та тютюнових виробів, незаконної вирубки лісів та місць збуту деревини, незаконне видобування природніх ресурсів Ви можете повідомити на «гарячу лінію», яка створена на базі Городоцького ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Будемо раді співпраці!