Звітували та обговорювали різні питання життєдіяльності громади

Дата: 26.02.2020 16:59

На черговому засіданні виконавчого комітету Городоцької  міської ради,  26 лютого 2020 року,  розглядались питання порядку денного  та питання життєдіяльності об’єднаної територіальної громади.

Одним із ключових питань порядку денного був звіт міського голови. Присутні мали змогу ознайомитись з підсумками роботи Городоцької міської ради та її виконавчого комітету за 2019 рік. У звіті міського голови акцентувалась увага на роботі виконавчого комітету та сесії міської ради, дохідній частині бюджету міської ради, життєдіяльності та досягнутих результатах комунального підприємства, роботі закладів освіти та культури, економічній та інвестиційній діяльності.

На розгляд членів виконавчого комітету виносились питання схвалення проекту рішення сесії міської ради «Про виконання бюджету  Городоцької міської об’єднаної територіальної  громади за 2019 рік», надання дозволів на зрізування зелених насаджень та представлення  інтересів неповнолітніх дітей  у Хмельницькому психоневрологічному диспансері, заслухали та взяли до уваги звіт про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради та про стан розгляду звернень громадян за 2019 рік в Городоцькій  міській раді.

Також члени виконавчого комітету своїм рішенням надали дозволи на здійснення вуличної торгівлі квітами з нагоди Міжнародного жіночого дня.