Нова очільниця Городоччини

Дата: 27.02.2020 15:05

Сьогодні, представлено  відповідно до розпорядження  Президента України Володимира Зеленського від 20.02.2020 року №117/2020-рп, головою Городоцької районної державної адміністрації Хмельницької області   КОРДАС Жанну Анатоліївну.

Представити активу району нову очільницю прибув перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, депутати Верховної Ради України Володимир Ватраш та  Микола Стефанчук.  Відбулося представлення за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, депутатів районної та міської рад, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.

Роман Примуш наголосив на важливості налагодження співпраці нової голови державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю.

Посадовець висловив впевненість, що життєвий досвід новопризначеної голови райдержадміністрації дасть максимально позитивний результат для подальшого розвитку району, а особливо у непрості часи, які сьогодні переживає Україна.