"Відновлюємо ліси разом"

Дата: 04.03.2020 13:05

Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову всеукраїнську акцію "Відновлюємо ліси разом"

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

У рамках акції відбудеться два заходи:

• 21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.
  • Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Метою акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

"Запрошуємо громадян України, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до Акції "Відновлюємо ліси разом"", - йдеться у повідомленні.

Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом "Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити".