Конструктивна зустріч

Дата: 04.03.2020 16:37

Міський голова Василь Підлісний провів зустріч з суб’єктами господарської діяльності – юридичними та фізичними особами, які здійснюють діяльність в центральній частині  міста Городка.

Під час зустрічі він коротко проінформував присутніх про проведену роботу  по благоустрою та природоохоронних заходах в місті Городок у 2019 році.  Це - капітальний ремонт (заміна бруківки та благоустрій) міської площі на перетині вул.Шевченка Т. та вул.Грушевського,  капітальний ремонт - облаштування тротуару по вул.Індустріальна (від вул.Заводська площа до вул.Гончара О.), будівництво очисних споруд каналізації продуктивністю 700 м.куб/добу в м.Городок (І черга будівництва).

Василь Підлісний подякував підприємцям, які долучились до облаштування тротуару в центральній частині міста по вул.Шевченка Т. та вул.Грушевського, а також вислухав пропозиції присутніх щодо продовження таких робіт у 2020 році. Зокрема, підприємці пропонували облаштувати в центрі міста ще декілька парковочних місць для автотранспорту, спільними зусиллями проводити роботи по озелененню, а також посприяти у підключенні окремих об’єктів до центральної каналізаційної системи після введення в експлуатацію очисних споруд.

Всі пропозиції  узагальнені та будуть враховані при проведенні робіт по благоустрою міста у 2020 році.