Дотримуйтесь правил благоустрою територій!

Дата: 10.03.2020 17:28

У залі засідань міської ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городоцької міської ради. Головуюча  на комісії – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька відкрила засідання, на яке прибуло 7  членів комісії із 9.

Голова комісії ознайомила присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників. Комісія розглянула 13 протоколів про  адмінправопорушення, що  стосувалися порушень державних стандартів, норм та правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасної реєстрація народження дитини.

Згідно винесених постанов правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафів та усних зауважень.