«Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 12.03.2020 08:23

Всеукраїнський конкурс  учнівської  творчості  «Об’єднаймося ж,  брати мої!» проводиться згідно з Указом Президента України з 2002р. та присвячується Шевченківським дням.

Метою конкурсу є популяризація творчої  спадщини Т.Г.Шевченка, активізація виховної та  патріотичної роботи серед учнівської молоді.

Городоцька дитяча художня  школа – постійний учасник  цього  конкурсу. В  2020  році  19  найкращих  робіт  учнів  взяли  участь  в  обласному  турі.

Підведені  підсумки   3  етапу  конкурсу в м.Хмельницькому в  обласному  науково-методичному  центрі  культури  та  мистецтв.  Більше  200  робіт   взяли  участь в  конкурсі  з  20   шкіл  області.

Журі   визначило  10  робіт,  які  будуть  представляти Хмельницьку  область  на заключному  етапі  конкурсу  в  м.Києві. Серед  них  2  роботи   наших  учнів: «Сестри, мої сестри»  автор  Банас Оксана та «Україна  колядує»  автор  Горват Ольга (викладач Марчук Олена Євгенівна).

За високий  рівень,  творчість  і  оригінальність  виконання  грамотами   нагороджено:  Якубко Кіру (викладач  Паламар Т.А.), Загурську  Анастасію (викладач Бас М.І.),  Вишневську  Віту  і  Майструк  Олену (викладач Марчук О.Є.), Дузяк  Дмитро, Вітко  Дарія, Рибаков  Іван (викладач Гаджук А.М.)

Вітаємо  переможців і чекаємо приємних новин з Києва.