Відбулась позачергова сесія міської ради…

Дата: 12.03.2020 14:28

11 березня відбулося пленарне засідання двадцять восьмої позачергової сесії Городоцької міської ради. До порядку денного було внесено 18 питань.  В ході засідання порядок денний було доповнено ще 2 питаннями.

Більшість питань стосувались надання дозволів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів старостинських округів міської ради та міста Городка. Рішенням сесії міської ради надано також дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва за межами населених пунктів Городоцької міської ради та затверджено кілька технічних документації щодо відведення земельних ділянок.

Після кількагодинних обговорень питань порядку денного 19 питань зі змінами та доповненнями прийнято як рішення сесії міської ради, а 1 питання депутатами не прийнято.