Запобіжні заходи тривають…

Дата: 18.03.2020 13:50

В ході проведення профілактичних заходів, щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Городоцької міської об’єднаної територіальної громади, проведено робочу зустріч із фізичною особою-підприємцем Дерев’янченком Володимиром Дмитровичем, який надає послуги таксі жителям та гостям міста. Як зауважив В.Дерев’янченко, з 17 березня всі автомобілі, які використовуються ним для надання послуг таксі двічі на добу обробляються дезінфікуючим засобом, водіїв забезпечено антисептиками та масками. Дані запобіжні заходи будуть посилюватись та  проводитись допоки є загроза життю та здоров’ю людей.

Додатково повідомляємо, що за інформацією центру ПМСД станом на 12:00 годину 18 березня 2020 року звернень пацієнтів зі скаргами на погіршення стану здоров’я з симптомами коронавірусу не виявлено.