Молитви онлайн та скасування богослужінь: як працюють релігійні установи Городоччини під час карантину

Дата: 19.03.2020 18:10

Релігійні храми Городоччини під час карантину продовжують проводити богослужіння, але служби тепер будуть проходити із зачиненими дверми. За допомогою звукотехніки службу можна буде почути на подвір’ї храмів, але за умови дотримання відстані між парафіянами згідно карантинних норм.

Під час спільної робочої зустрічі голови Городоцької РДА Ж.Кордас, міського голови В.Підлісного із представниками усіх релігійних конфесій громади було окреслено карантинні норми та обговорено варіанти їх дотримання. Начальник Городоцького районного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області О.Ринда розповів про стан забезпеченості міста продуктами харчування та дезинфікуючими засобами, а заступник начальника Городоцького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області А.Угляр проінформував про ситуацію щодо закриття торгівельних закладів та ринків та території району.

Учасники зустрічі дійшли спільної згоди щодо продовження публікацій на своїх сторінках у мережі Facebook рекомендацій про попередження коронавірусу, трансляції богослужінь та фотоматеріалів зі служб. Настоятель Римо – католицького храму отець Віктор Лутковський закликав усіх прикласти максимум зусиль задля збереження умов карантину на території міста та зауважив, що трансляцію служб в прямому ефірі можна почути на "Радіо Марія".