Відбулась позачергова сесія міської ради…

Дата: 24.03.2020 13:38

Аби відреагувати на ситуацію з коронавірусом і виділити кошти для протидії поширенню інфекції на території Городоцької об’єднаної територіальної громади депутати були змушені зібратися на позачергову сесію міської ради.

Так, своїм рішенням депутати міської ради затвердили Програму підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцька центральна районна лікарня», внесли зміни до Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги», Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, Програми транспортування хворих з хронічною нирковою недостатністю та внесли відповідні зміни до бюджету Городоцької міської ОТГ на 2020 рік.