Мешканців області просять повідомляти про осіб, які повернулись з-за кордону і не самоізолювались

Дата: 24.03.2020 16:09

Таких осіб можуть притягнути до відповідальності.

Громадяни, які перетинають державний кордон, підписують документ, у якому йдеться про обов’язок піти на двотижневу самоізоляцію. Однак були і ті люди, які в'їхали в Україну до того як підписання відповідних зобов'язань стало обов’язковим.

«Є дві групи людей, які повернулись із закордону. Перша – це ті громадяни, які перетнули кордон і підписали відповідну інформаційну довідку, зобов'язалися сидіти вдома і не порушувати карантин. Повна інформація про цих осіб є в базі, ми за ними слідкуємо, і якщо вони будуть порушувати карантинні заходи то їх притягнуть до відповідальності. Друга – це ті, які зробили це раніше і не підписували відповідні згоди», - зазначив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет вчора, 23 березня, під час брифінгу.

Очільник області просить повідомляти про людей, які прибули з-за кордону і не самоізолювались. Сповістити про порушника чи порушницю потрібно лікарю ПМСД, старості, голові ОТГ чи іншій посадовій особі, яка цю інформацію передасть далі. Окрім того, можна безпосередньо звернутись у Нацполіцію.

Використано інформацію сайту https://ye.ua