Обмежено пасажирські перевезення на період дії карантину...

Дата: 26.03.2020 16:43

До відома жителів Городоцької об’єднаної  територіальної громади!

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу CОVID – 19», Постанови Кабінету Міністрів  України № 239 від 25.03.2020 р., Розпорядження голови Хмельницької ОДА від 11. 03.2020 р №244/2020 – р «Про запобігання поширенню коронавірусу CОVID – 19 на території Хмельницької області», на виконання Протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №3, від 12 березня 2020 року та відповідно до Розпорядження міського голови В.Підлісного №110/2020-р. від 26.03.2020р з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом CОVID-19  заборонено до 24 квітня 2020 р.:

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському сполученні, крім перевезення:

- легковими автомобілями;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- в одному міському  автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, крім перевезень автомобільним транспортом, зазначених у  цьому розпорядженні;

- в одному транспортному засобі та автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Враховуючи вищевикладене, з 26 березня 2020 року дещо змінено розклад руху міського транспорту КП «Городоккомунсервіс».

Автобус  КП «Городоккомунсервіс» буде здійснювати перевезення пасажирів з числа працівників медичних установ, працівників поліції,  державної служби надзвичайних ситуацій, працівників КП «Городоккомунсервіс», соціальних працівників Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до прийнятих обмежень за наступним графіком:

1. 7.15 год. – виїзд від зупинки «АТП-16838»
  2. 7.30 год. – виїзд від зупинки «Цетральна района лікарня»
  3. 7.45 год. -  виїзд від зупинки  «Цегельний завод»
  4. 8.00 год. – прибуття на зупинку «Городок – центр».
  5. 14.00 год. – виїзд від зупинки « Городок – центр»
  6. 14.30 год. – прибуття на зупинку «АТП-16838».

Повідомляємо також, що тимчасово, на період дії карантину,    скасовуються пільгові перевезення пасажирів. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Виконавчий комітет Городоцької міської ради