З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 26.03.2020 16:48

Національна гвардія народжена Революцією Гідності. У березні 2014 року, коли сильний та жорстокий ворог загрожував самому існуванню нашої країни, багато добровольців прямо з Майдану пішли до лав новоствореної Нацгвардії, щоб захистити країну. Гвардійці стали надійним щитом нашої країни, одними з перших вступили в бій та зупинили просування російського агресора на сході. Саме тоді ворог дізнався, що в України є Гвардія, яка не відступає, а завжди готова перемагати внутрішніх і зовнішніх ворогів своєї держави!

Вічна слава нацгвардійцям, які віддали життя за Україну, за нашу свободу і незалежність!

Глибоко шаную тих, хто зустрічає цей день на передовій!

Для мільйонів українців Національна гвардія - це не лише потужна зброя і сучасна тактика. Гвардія - це перш за все люди. Професійні, чудово навчені військові, які готові віддати життя за свою Батьківщину і свій народ. Від імені Городоцької міської об’єднаної територіальної громади бажаю вам, воїни-гвардійці, в день вашого професійного свята щастя, здоров'я, добробуту, злагоди і любові у родинах, нових перемог і звершень у службовій діяльності.

Дякую кожному за вірність присязі, військовому та громадському обов’язку, відданості українському народові!

Ви протистоїте спробам посіяти зневіру, паніку і хаос, бороните мирне життя і спокій наших громадян у всіх регіонах України. Нехай Господь береже вас та ваші родини!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою,

міський голова                                                                               Василь ПІДЛІСНИЙ