Роботи по благоустрою тривають…

Дата: 27.03.2020 15:50

Щодня тривають роботи по благоустрою в населених пунктах Городоцької ОТГ. Працівники благоустрою разом з в.о. старост та громадськістю на території   старостинських округів  проводять розчистку дерев, чагарників, сухого листя та сміття. Прибрано та упорядковано 65 місць поховань. Ліквідовано 12 несанкціонованих сміттєзвалищ. Вивезення сміття  здійснюється на діючі полігони твердих побутових відходів.

Проведено ремонт  мереж вуличного освітлення та замінено лампи  в м.Городок на вулицях: Зелена, Б.Хмельницького, С.Разіна, Воровського, Залізнична,  Хлібороба, Г.Ткачука, Смотрицька, Л.Качинського та провулках МКК і  Крутий.

У сільських населених пунктах об’єднаної територіальної громади, зокрема у селах: Купин, В.Левада, Радковиця, Турчинці, Чорниводи, Папірня, Лісогірка, Тростянець також виконано  ремонт мереж вуличного освітлення.

В с.Варівці вже в квітні встановлюватиметься нова мережа вуличного освітлення, на яку передбачено 180,0 тис.грн.