«Година Землі 2020»

Дата: 27.03.2020 15:54

28 березня 2020 року о 20 години 30 хвилин стартує кампанія Година Землі, під час якої люди вимкнуть світло на одну годину. Година землі – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.

Вперше до акції у 2009 році, долучилися більше, ніж 50 міст нашої країни. Символічне вимкнення світла на 60 хвилин має на меті наголосити кожному громадянину про збереження навколишнього середовища та ощадливе використання природних ресурсів при можливості кожного дня.

Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.

Основна тема Години Землі 2020 року: природа має значення. Система життя планети дає нам все необхідне. Природа – ліси, луки, степи, болота, річки та океани та все безцінне різноманіття життя – наші головні спільники у адаптації до зміни клімату.

Цього року ми пропонуємо вам не просто підтримати Годину Землі, а обрати хоча б одну нову звичку, яка допоможе природі почати відновлюватись.

Використано інформацію сайту: https://www.adm-km.gov.ua