До проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 долучаються усі

Дата: 27.03.2020 17:47

Працівники Городоцького відділу  поліції з участю працівників  міської ради   проводять  інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями  об’єднаної територіальної громади, які нещодавно повернулись із-за кордону  та учнівською молоддю,  яка перебуває на самоізоляції.

За допомогою гучномовця систематично  доводиться  інформація  до відома населення   щодо попередження інфікування та розповсюдження коронавірусу  на території   об’єднаної територіальної громади.

Під час інформаційно – роз’яснювальної кампанії  усім роботодавцям  надано матеріали та інформаційні листівки, в яких зазначені основні принципи профілактики розповсюдження інфекції та рекомендації у випадку виявлення підозри у працівників захворювання на коронавірусну інфекцію.

З метою недопущення інфікування коронавірусом  закликаємо усіх  дотримуватися гігієни праці та індивідуального захисту.