Відповідальність за зберігання боєприпасів

Дата: 01.04.2020 13:25

Місцевою прокуратурою скеровано до суду кримінальне провадження стосовно жителя Городоцького району, який зберігав за місцем свого проживання бойову гранату РГД-5.

Встановлено, що у 2016 році чоловік, повертаючись із зони проведення АТО, привіз в будинок своєї тітки гранату, яку зберігав у неї вдома і про володіння якою неодноразово хвалився перед односельцями.

Достовірно знаючи про руйнівні властивості гранати, зокрема зону ураження в 20 метрів, зростання ефективності її використання в замкнутих приміщеннях, яким є житловий будинок, правопорушник зберігав її в будинку, де крім нього проживали і його близькі родичі.

Після вилучення гранати встановлено, що вона є бойовою, придатною для використання.

Під час розслідування провадження правопорушник визнав свою вину у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, та щиро покаявся у своєму вчинку.

Довідково: за вчинення даного злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 7 років.

Інформацію надав перший заступник керівника місцевої прокуратури Роман Олійник