Заходи з дезінфекції: знезараження транспортних засобів

Дата: 01.04.2020 16:30

Одним із дієвих способів дезінфекції є хімічний спосіб. При даному способі відбувається хімічна реакція між вірусом і дезінфектантом, що використовується для дезінфекції. Всі хімічні речовини, які згубно діють на мікробну клітку, називаються дезінфектантами. Хімічний спосіб дезінфекції заснований  на забезпечені контакту між мікробною кліткою й хімічною речовиною.

Комунальним підприємством «Городоккомунсервіс» виконуються заходи з дезінфекції транспортних засобів, які є надзвичайно важливою ланкою в профілактиці зараження коронавірусом, тому що при акті кашлю, чханні відбувається утворення аерозолів, що складаються із дрібних крапель слини, мікроорганізмів і вірусів. Аерозолі затримуються  в приміщенні до 30 хвилин і поширюються на відстань до 2 метрів.

Знезараження транспортних засобів здійснюється два рази на добу. Дезінфікуючим засобом обробляється як зовнішня поверхня транспорту так і пасажирський салон та робоче місце водія. Після хімічної обробки відбувається провітрювання автобуса.

Шановні громадяни, просимо вас дотримуватись умов карантину:

- користуйтесь засобами індивідуального захисту;

- частіше, ніж зазвичай, мийте руки з милом, обробляйте їх дезінфікуючими розчинами;

- дотримуйтесь безпечної відстані при спілкуванні (1,5-2 метри);

- не торкайтеся брудними руками рота, носа, очей;

Пам’ятайте, що  від дисциплінованості можливо залежить здоров’я та життя як вас самих, так і оточуючих людей.