Хочеш допомагати – телефонуй!

Дата: 02.04.2020 16:28

У зв'язку із карантином, запровадженим на території всієї країни Городоцька міська рада ініціює доставку додому продуктів харчування та предметів першої необхідності літнім одинокопроживаючим людям.

"Розуміючи, що пандемія несе найбільшу загрозу саме для людей похилого віку, ми готові під час карантину організувати доставку продуктів харчування та найнеобхідніших товарів для тих, хто дійсно має в тому потребу", - наголошує директор Городоцького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Н.Шевченко.

Під час пандемії потрібно подбати про близьких, особливо про людях похилого віку, які знаходяться у групі ризику! Ми пропонуємо кожному бажаючому долучитися до акції та допомогти тим, хто цього так чекає.

Долучитись до акції та стати волонтером можна зателефонувавши за номером (096) 838-65-97.