ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 06.04.2020 16:18

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що на виконання вимог Постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із внесеними змінами на період запровадження надзвичайної ситуації та введенням відповідними рішеннями територіальних влад додаткових обмежувальних заходів на цих територіях зупинено роботу Центру обслуговування платників Городоцької ДПІ Волочиського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області для відвідування фізичними та юридичними особами.

Прийом платників здійснюється за попереднім записом (за телефонами 3-24-97, 3-24-60) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

Рекомендуємо Вам скористатися електронним сервісом ДПС України, зокрема «Електронний кабінет платника» за посиланням: «cabinet.sfs.gov.ua».

За даним посиланням наявні, також, форми бланків податкової звітності.

Одночасно інформуємо, що отримати послуги кваліфікованого електронного підпису можливо не лише через АЦСК ІДД ДПС, але й звернувшись до будь-яких інших кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (czo.gov.ua) у розділі «Довірчі послуги».

Інформацію щодо роботи Акредитованого центру сертифікації ключів інфомаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України, який знаходиться за адресою м.Хмельницький, вул.Героїв майдану, 12,  можна отримати за номером телефону: (0382) 72-07-58.

Н.Хорошова, начальник ДПІ

Городоцької державної податкової