Роботи по благоустрою в Чорниводському старостинському окрузі тривають

Дата: 07.04.2020 08:52

Традиційно, з настанням сприятливих погодних умов, у Городоцькій громаді розпочались роботи по благоустрою.

В Чорниводському старостинському окрузі в.о.старости Віктор Пшонко спільно з працівниками по благоустрою визначили черговість та об’єм робіт по кожному населеному пункту, що входять до складу даного старостинського округу.

Саме тому, протягом останнього часу працівниками по благоустрою Чорниводського старостинського округу було проведено ряд робіт, а саме:

- в с.Чорниводи заготовлено матеріали для огорожі на кладовищі, збудована сцена в сільському будинку культури.

- розчищено обочини вулиць Шкільна та Ліни Костенко (колишня Артема) від самосівів.

- замінено водостічні труби по вулиці Пушкіна.

- проводилися роботи по заміні насоса та всіх комунікацій  на артсвердловині, а також розчистка санітарної зони.

- в с.Мудриголови замінено пошкоджені листи шиферу в сільському клубі.

- на кладовищі в селі Папірня було замінено стару браму на нову, встановлено туалет та вивезено сміття.

- автогрейдером КП «Городоккомунсервіс» прогрейдеровано центральну дорогу села Папірня та частково села Чорниводи.