286 одиноких мешканців Городоцького району отримують продуктові набори від мережі магазинів «АТБ»

Дата: 07.04.2020 14:52

Допомогу у вигляді продуктових пакетів та товарів повсякденного використання отримають найбільш вразливі верстви населення Городоцького району. Саме таку ініціативу запровадила Національна мережа продуктових магазинів «АТБ» спільно з Міністерством соціальної  політики України. Зокрема, адресна допомога буде направлена одиноким, пенсіонерам, віком понад 80 років, та особам з інвалідністю, які потребують догляду. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, апельсини, печиво, чай та інше.

Сьогодні, 7 квітня, працівники Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), працівники міської ради та волонтери розвозили ці продуктові набори.

Пакунки розвозили як по місту Городок, так і до населених пунктів громади.

Городоцька міська рада, висловлюємо щиру вдячність волонтерам - Олегу Шелестинському та представникам громадської організації «Доста Україна» Олександру Степанюку та Анатолію Пазію, які добровільно зголосилися розвести продуктові набори та мережі магазинів АТБ за небайдужість та доброту, у складний для всіх час!

Допоможемо один одному в цей непростий час.