Роботи по дезінфекції продовжуються: де та що дезінфікували

Дата: 09.04.2020 15:15

Продовжуючи роботу, яка спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Городоцької ОТГ, працівники КП «Городоккомунсервіс» спільно з працівниками 39  Державної пожежно-рятувальної частини продовжують дезінфікувати під’їзди багатоквартирних житлових будинків у м.Городок. Роботи проводились в житлових будинках по вул.Київська 16а, 18а; вул.Чкалова 1в, 17а, 19, 19в, 32, 34 та 36; вул.Терешкової 1.

Працівники у захисних костюмах спецрозчином обробляють вхідні двері та двері квартир, поштові скриньки, підвіконня, внутрішні частини під’їзду, до яких найчастіше торкаються люди: сходові майданчики, перила, дитячі майданчики та ін..

Засіб, яким проводять дезінфекцію під’їздів, хлоровмісний та має широкий спектр антимікробної дії. Він призначений для знищення чималої кількості інфекцій та вірусів. Дезінфікуючий засіб відноситься до групи малонебезпечних для людини речовин.

Шановні громадяни! Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення закликаємо вас дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки та безпеки інших людей.

Роботи по дезінфекції продовжуються.