Роботи по благоустрою тривають

Дата: 10.04.2020 11:17

З настанням тепла і наближенням великодніх та травневих свят, роботи по благоустрою населених пунктів громади тривають.

Так, в Купинському старостинському окрузі працівниками по благоустрою було прибрано біля Обеліску Слави, висаджено 600 кущів «Самшиту» на кладовищі, для створення живої огорожі та облаштовано обрядовий майданчик, а саме: замінено старий хрест на новий, встановлено 6 нових вуличних лавок та ін.

Також, працівники по благоустрою спільно з КП «Городоккомунсервіс» замінили глибинний насос на артсвердловині в с.Купин по вул. Л.Українки.

«Роботи ще багато попереду, але  на цьому  зупинятися  ніхто не планує,  продовжуємо працювати і в інших населених пунктах Купинського старостинського округу», - зауважила в.о.старости даного старостинського округу Євгенія Липовецька.