Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів: що та де працюватиме

Дата: 15.04.2020 15:30

На виконання протокольного рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №10 від 14.04.2020р.) прийнято розпорядження міського голови Городоцької міської ради №136/2020 від 15.04.2020р. «Про вжиття протиепідемічних заходів на території Городоцької міської об’єднаної територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до вищезазначеного розпорядження забороняється на території Городоцької об’єднаної територіальної громади робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям, в період часу з 00.00 год. 19 квітня 2020 року до 23.59 год. 20 квітня 2020 року.

Протягом 19 та 20 квітня 2020 року будуть проводитись додаткові заходи із санітарної обробки доріг, вулиць, територій, прилеглих до місць з масовим перебуванням людей та зупинок громадського транспорту.

Звертаємось до всіх жителів громади з проханням дотримуватись обмежувальних протиепідемічних заходів.

Б.Івасюк – головний спеціаліст з питань

цивільного захисту відділу містобудування,

архітектури та ЖКГ Городоцької міської ради