Поширюємо правдиву інформацію як вберегтися від коронавірусній інфекції (COVID-19) шляхом розповсюдження інформаційних постерів «Як вберегтися від коронавірусу?» в громадах Хмельницької області!

Дата: 16.04.2020 11:53

Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) спільно із партнерами – Хмельницькою облдержадміністрацією та обласною радою, органами місцевого самоврядування, ОСББ та громадськими організаціями розповсюджує інформаційні постери серед населення та зацікавлених установ і організацій Хмельниччини.

У рамках Проекту отримано п’ять тисяч плакатів «Як вберегтися від короновірусу?» з практичними порадами. Інформаційні матеріали вже отримали та поширюють голови правлінь ОСББ та Асоціації ОСББ міст Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, Славута, Шепетівка, Старокостянтинів, Городок та Дунаївці.

Також інформаційні постери надіслані у всі райони області та будуть розповсюджені за підтримки обласного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Якщо у Вас є потреба в отримані інформаційних плакатів напишіть vyacheslav.tretyak@undp.org або зателефонуйте 0667120198. Ми передамо їх для вас.

Доброго всім нам здоров’я!

#ЄС #EU #ПРООН #UNDP #ЦСР #SDG #EE4U #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом #HOUSES