Допомога від ТОВ "Контінентал Фармерз Груп"...

Дата: 16.04.2020 15:22

Комплекти індивідуального захисту для медичних працівників, захисні щитки на обличчя, маски, респіратори, рукавиці, дезінфукуючі засоби для рук та приміщень  передав  Благодійний фонд «Контінентал Фармерз Груп» на амбулаторії та ФАПи населеним пунктам Городоцької ОТГ, де здійснюють обробіток землі.

Також, деякі з цих засобів будуть передані соціальним працівникам,  та працівникам поштових відділеннь та ін..

У зв’язку із небезпекою поширення вірусу COVID-19 агрохолдинг розгорнув посилену підтримку для медичних закладів та допомагає у забезпеченні першочергових потреб.

Дякуємо компанії «Контінентал Фармерз Груп» за допомогу та підтримку у нашій спільній боротьбі з COVID-19!