Піклуючись про найбільш незахищені верстви населення

Дата: 17.04.2020 08:16

В період карантинних заходів особливої уваги та підтримки потребують люди похилого віку та особи з інвалідністю. Саме така категорія перебуває на обслуговуванні та під опікою працівників Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Приємно, що представники бізнесу в такий важкий час спільно з працівниками територіального центру надають посильну допомогу найбільш незахищеним верствам населення нашої громади. Так, філія ПрАТ «Агрохолдинг Авангард» (керівник  Лактіонов М.В.)  напередодні великодніх свят надала благодійну допомогу  продукцією власного виробництва підопічним Будинку Милосердя при костелі св.Станіслава Єпископа і Мученика та підопічним стаціонарного відділення «Доброта».

Дякуємо за надану допомогу!