Ми залишаємось в дома, вони продовжують працювати

Дата: 17.04.2020 11:44

Під час карантинних заходів  ще більшого значення набуває безперебійна та злагоджена робота КП «Городоккомунсервіс».

Обслуговування вуличного освітлення, систем водопостачання і водовідведення,  вивезення сміття, прибирання вулиць, побілка бордюрів та багато іншого забезпечують працівники комунального підприємства.

Протягом тижня проводилось грейдерування узбіч дорожнього полотна від намулу вулиць Залізнична та Станційна в м.Городок та окремих вулиць в с.Чорниводи.

Бригадою аварійно – відновлюваних робіт КП «Городоккомунсервіс» ліквідовано прориви водомережі по вул. Пархоменка та Лермонтова, проведено підключення абонентів до центральної  водомережі, яка нещодавно була замінена на нову по вул.Призаводська. Виконано  ремонтні роботи на головній каналізаційній насосній станції по вул.Грушевського  (проведено ремонт обладнання та налагоджено електроапаратури).

Також, на сьогоднішній день в нашому місті триває сортування ПЕТ-пляшок. Вдалося спресувати близько 40 тюків різних пляшок.

Для когось, ця робота не видима, але завдяки їм забезпечується життєдіяльність громади.