Протиепідемічні заходи

Дата: 17.04.2020 14:36

З часу запровадження карантинних та протиепідемічних заходів працівники 39  Державної пожежно-рятувальної частини  дезінфікують під’їзди багатоквартирних житлових будинків у м.Городок. В цей не легкий для усіх час усі служби працюють в посиленому режимі.

У спеціальних захисних костюмах здійснювали дезінфекцію під’їздів багатоквартирних житлових будинків у м.Городок. Роботи проводились по вул.Київська, Червоний Майдан, Шевченка та Миру.

Працівники обробляють вхідні двері та двері квартир, поштові скриньки, підвіконня, внутрішні частини під’їзду, до яких найчастіше торкаються люди: сходові майданчики, перила, дитячі майданчики та ін..

Також, працівники ДСНС провели санітарну обробку вулиць м. Городок, а саме: вул. Грушевського, Шевченка, Менделеєва та Київська. Заходи з дезобробки вулиць у населених пунктах продовжуватимуться й далі.

Шановні громадяни! Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення закликаємо вас дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки та безпеки інших людей.