Підтримаємо медицину - здолаємо COVID!

Дата: 17.04.2020 14:40

Світ охопила пандемія коронавірусу COVID 19 . Не оминула вона і Городоччину. Це стало серйозним випробовуванням для наших громадян. Найважча ноша  припала на плечі  працівників  медичної галузі.

У цей нелегкий час на допомогу прийшли меценати та благодійники.

Городоцький районний центр ПМСД та Центральна районна лікарня отримали  допомогу від засновників ТОВ «Епіцентр К» Олександра та Галини Герег,  компанії «Контінентал Фармерз Груп», ТДВ «Городоцьке», Віктора Лутковського та парафіян римо-католицького костелу св.Станіслава Єпископа і Мученика, ТОВ «Волочиськ Арго», ТОВ «Варовецьке», ТОВ «Ярос Агро», ТОВ «Поділля Агро», директора Хмельницького підрозділу ТОВ «Медичний центр МТК» Галини Карнасевич.

У Городок доставлено багатофункціональні ліжка, бактерицидні лампи, захисні костюми, засоби індивідуального захисту,  маски, захисні щитки, респіратори, бахіли, рукавички і засоби для дезінфекції рук та приміщень, миючі засоби та ін.

Ваша  підтримка цієї доброчинної акції свідчить про те, що, незважаючи на економічну ситуацію в державі, ви  віднеслись з розумінням і не залишили на одинці з проблемою городоччан.

Високо цінуємо ваш внесок - він реально і суттєво можете допомогти багатьом людям. Нехай щирі і зворушливі слова людської  вдячності надихають вас на добрі справи.

Щиро дякуємо усім  благодійникам, які вболівають за життя і здоров’я наших співгромадян.