Роботи тривають: що та де роблять

Дата: 22.04.2020 16:25

Працівники комунального підприємства продовжують працювати над покращенням благоустрою міста Городок та  сільських населених пунктів громади.

Так, проведено роботи по ямковому ремонту доріг міста сухим асфальтом, а саме: ремонт вулиць Шевченка та Ватутіна.

Також, по вулицях Шевченка, Ватутіна, Мендєлєєва в місті,  працівниками по благоустрою комунального підприємства проведено прибирання тротуарів, очищення  узбіч від сміття та  полив клумб.

Бригадою аварійно – відновлюваних робіт КП «Городоккомунсервіс» ліквідовано прорив водопровідної мережі по вул..Котовського.

Було продезінфіковано 21 під’їзд у багатоквартирних будинках по вул..Індустріальній та пров.МКК.

В Купинському старостинському окрузі побілено алею дерев на православному та католицькому кладовищах, а також в парку біля Обеліска Слави.

В усіх населених пунктах громади тривають роботи по косметичному ремонту пам’ятників, обелісків, парканів,  адміністративних приміщень та ін..