У Городоцькій ОТГ комунальники продовжують благоустрій громади

Дата: 24.04.2020 15:12

Благоустрій об’єднаної територіальної громади є одним із ключових напрямів роботи місцевої влади, особливо в умовах карантину.

Так, протягом останніх днів бригада аварійно – відновлюваних робіт КП «Городоккомунсервіс» ліквідувала прориви по вул.Січових Стрільців та Грушевського. Продовжуються роботи по підключенню абонентів до центрального водопостачання по вулиці Призаводській.

По вулиці Індустріальна провели прочистку каналізаційної системи від замулення  та встановили проміжний колодязь для уникнення в майбутньому таких проблем.

Розпочали проводили ямковий ремонт дорожнього покриття та приводили дорогу до належного експлуатаційного стану  по вулиці Гончара.

Постійно здійснюється вивіз сміття.

По вулиці Чкалова проводилась побілка бордюрів.

Працівниками по благоустрою старостинського округу 17 с. Чорниводи , зроблено ремонт із заміною насосного агрегата на скважині №3. Завдяки злагодженій та швидкій роботі,  воду подали до господарств в максимально короткі терміни.

Для збереження чистоти і порядку, у с.Скіпче по вул.Уласа Самчука проводились роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища.

В с.Кузьмин працювали дві одиниці техніки комунального підприємства та працівники з благоустрою. Прибрано територію за кладовищем площею 1100кв.м (314м х 3.5м)

КП "Городоккомунсервіс" постійно проводяться роботи по ремонту доріг, водопровідних мереж, вуличного освітлення тощо. Сьогодні працівники проводять ремонт екскаватора та навантажувача, адже техніка не витримує навантаження..

Не зупиняються й інші роботи з благоустрою.