З турботою про кожного...

Дата: 29.04.2020 16:15

Вчора до стаціонарного відділення «Доброта»  с. Немиринці було здійснено черговий виїзд мультидисциплінарної  команди Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у складі: завідувачки відділення «Віра в життя» Ірини Захарової, фахівця із фізичної реабілітації Дарини Філіповської  та сестер медичних Альони Колюди та Аліси Кувалдіної.

Цей виїзд було проведено з метою моніторингу стану здоров’я мешканців відділення та підведення підсумків  і обговорення результатів  по використанню фотонної матриці «Барва Флекс» на протязі січня – березня 2020 року.

Особливу увагу було приділено  профілактиці поширення вірусної інфекції COVID 19, надано консультаційну допомогу – як вберегти себе від захворювань та зберегти фізичну активність в умовах карантину.

Фахівцями мультидисциплінарної  команди разом із завідувачем стаціонарного відділення Лілії Івашко та сестрою медичною Наталією Петліцькою  обговорено питання щодо дотримання норм здорового харчування, проведення щоденних санітарно – гігієнічних заходів та покращення фізичної активності підопічних заходами з лікувальної фізкультури.